Kabelka se hodí do města, na diskotéku, do kina, na rande, na schůzku,…. vejde se do ní bez problému i velká peněženka, brýle, 2 mobily, klíče, malá lahvička s pitím (0,3 l vyzkoušeno), kapesníčky, rtěnka / labello na rty, pilníček, hadříky na brýle, bonbony / žvýkačky, propiska, sušenka a ještě něco malého tam klidně dáte 🙂 Já ji nosím do práce k mému údivu, vždy jsem totiž nosila batůžek nebo větší tašku přes rameno. Pravda, krabičku s obědem a termosku s čajem tam už nenacpu, ale tu si klidně vezmu do ruky v jiné taštičce ušité do sady a ne vždy máte jídlo s termoskou s sebou, někdy jdete bez oběda a batoh se prostě tahat nevyplatí.

Je zdobená luxusními kovovými duhovými komponenty (karabiny, polokroužky, zipy) a lesklým, velmi kvalitním a na dotyk příjemným khaki popruhem.

Uvnitř je popruh s luxusní elipsovou karabinou na klíče, 4 menší kapsičky na zadní i přední straně na dorbné věci (2 na každé straně) a jednu hlavní prostornou kapsu. Vně jsou 2 prostorné kapsy na zip.

Kabelka je vyztužená a drží krásně tvar, materiál je omyvatelný a voděodolný, takže kabelka je téměř nesmrtelná. Pokud se jí povede ušpinit, lze jednoduše vyčistit houbičkou s vodou (lze i s mýdlem). Prát v pračce lze, ale doporučují raději na jemné ruční praní na 30 stupňů, kvůli výstuze, aby se nezničila.

Ke kabelce mám i batoh.