Mám ráda volné ruce, proto ráda nosím batohy … je to lepší i na záda, než tašky.

Vejde se do něj notebook, svačina / oběd v krabičce a spousta dalších věcí. Nechybí ani vnější kapsa na zip na přední straně batohu, uvnitř batohu je na zádech další kapsa na zip a na přední straně uvnitř batohu jsou 2 menší vyztužené kapsičky na klíče a třeba sušenku. Na klíče je na pevno přišitý popruh s karabinou, aby se klíče už nikdy nehledali na dně batohu, stačí jen vytáhnout šňůrku z kapsičky a odepnout klíče z karabiny.

Zapínání batohu je na stahování šňůrky a magnet na klopě batohu.

Zapínání na stahování a magnet

Já osobně miluju kapsy, ale uvnitř nejsou moc praktické, když tam strkáte ruce a něco hledáte nebo vkládáte dovnitř, proto šiju raději 1 větší kapsu na zip na zádech nebo bez zipu vyztuženou (pevnou) a menší kapsičky v horní části, také vyztužené. Kapes není nikdy dost 🙂

Záda a uši jsou vypolstrovaná speciální „molitanovou“ pěnou, takže Vás nic nebude tlačit. Batoh je také vyztužený lehkým a prodyšným materiálem, sám o sobě je lehounký, a přesto drží krásně tvar. Vnějšek je z nepromokavé kočárkoviny / batohoviny, uvnitř je bavlněná podšívka z kvalitních bavlněných pláten s výztuhou.

Všechny použité materiály mají certifikát kvality nezávadnosti.

Tento batoh šitý podle mnou upraveného střihu Báry Mikuláškové