Péče o výrobky

Děkuji za projevenou důvěru a pevně věřím, že Vás nezklamu. Všechny látky, které používám na výrobky určené pro zvřátka, mají atest Oeko-tex Standard 100, třída 1 certifikováno pro děti do 3 let. 

Prosím, pelíšky perte pouze na nižší otáčky a nižší teploty kvůli výplni (duté vlákno), aby nezcuckovatělo a zůstalo stále nadýchané. Sušte položené na sušáku / šňůrách, nezavěšujte svisle dolů, aby vyplň zůstala rovnoměrně rozložená a nestaly se z ní hroudy. Nepoužívejte bělidla, zničily by se barvy potisku.

U bylinkových polštářků a antistresových obojků bez odnímatelných bylinkových pytlíčků z kapsiček (platí i pro polštářky kočičí – kozlíkové a šantové) nedoporučuji praní, ztratila by se vlastnost sušených bylinek, zůstal by jen obyčejný polštářek bez uvolňování aroma bylinek.

Doporučení k antistresovým bylinkovým polštářkům: pokud si Vaše zvířátko s polštářkem přestane hrát, dejte ho do silnějšího igelitového sáčku nebo těsnící plastové krabičky, abyste uchovali delší dobu aroma bylinek kozlíku / šanty. Pokud zvířátku nenecháte polštářek non stop, bude pro něj vzácnější a aroma bylinek tak může působit více proti stresu v době, kdy to budete potřebovat a polštářek mu dáte. Ideální je antistresové polštářky nechávat na hraní vždy na dobu stresu (odchod do práce, neshody ve smečkách mezi zvířátky apod.).  

Pokud jste zakoupili pro svá zvířátka výrobky na hraní se stuhami, prosím, buďte opatrní a nenechávejte své zvířátko bez dozoru, aby se do stuhy nezamotalo a neublížilo si (zejména u chrastících a pískacích polštářků s delšími stuhami). Raději výrobek používejte k hraní jen za Vaší přítomnosti, abychom předešli neštěstí.