Kabelky

Kvalitní a pevná kabelky, která se hodí jak do práce, tak i na výlet do města nebo prostě jen tak a nepotřebujete tahat hodně věcí s sebou. Jsou šité z kvalitních materiálů (bavlna, kočárkovina, ronolín, kovové komponenty), vyztužené, aby držely tvar a jedinečné. Nidky nešiju stejné kusy, to znamená, že každá je originál a nikdy se nestane že byste stejnou viděli na někom jiném.

Kabelka Duhové květiny se zapínáním na karabinu

Kabelka má na zadní straně má kapsu na zip na klíče či drobné věci, uvnitř najdete 2 malé kapsičky, do kterých se vejde krásně mobil (Samsung A40 / A50) a malý diářek, do hlavní komory pohodlně dáte velkou peněženku, brýle, kapesníčky, nějakou sušenku na svačink aj. drobnosti.

Zapínání na karabinu, ucho odnímatelné pomocí kvalitních kovových karabin s nastavitelnou délkou pomocí kovového posuvníku. Díky zvoleným přírodním barvám se hodí k jakémukoli outfitu v kterémkoli ročním období. Uvnitř je luxusní fialová podšívka, která pohladí nejen oko, ale i duši.

Střih zakoupený podle Báry Mikuláškové.

Kabelka Monstera se zapínáním klopy na magnet a zipem uvnitř

Kabelka je krásně vyztužená, drží tvar, je menší akorát tak na peněženku, brýle, klíče, mobil, kapesníčky a nějakou sušenku. Uvnitř najdete 2 malé kapsičky na drobnosti, hlavní komora se zapíná na zip a přes ní je ještě klopa na magnet.

Ucho odnímatelné pomocí kvalitních kovových karabin s nastavitelnou délkou pomocí kovového posuvníku. Díky zvoleným přírodním barvám se hodí k jakémukoli outfitu v kterémkoli ročním období, nejvíce však asi na podzim (ale já bych jí nosila asi pořád, zamilovala jsem se do ní). Uvnitř je luxusní podšívka ve stejném dekoru jako je klopa kabelky, takže Vám to pohladí nejen oko, ale i duši.

Střih zakoupený podle Báry Mikuláškové.

Kabelka Bodláček se zipovými kapsami

Kabelka se hodí do města, na diskotéku, do kina, na rande, na schůzku,…. vejde se do ní bez problému i velká peněženka, brýle, 2 mobily, klíče, malá lahvička s pitím (0,3 l vyzkoušeno), kapesníčky, rtěnka / labello na rty, pilníček, hadříky na brýle, bonbony / žvýkačky, propiska, sušenka a ještě něco malého tam klidně dáte 

Uvnitř najdete popruh s luxusní elipsovou karabinou na klíče, 4 menší kapsičky na zadní i přední straně na drobné věci (2 na každé straně) a jednu hlavní prostornou kapsu. Vně jsou 2 prostorné kapsy na zip.

Kabelka je vyztužená a drží krásně tvar, materiál je omyvatelný a voděodolný, takže kabelka je téměř nesmrtelná. Pokud se jí povede ušpinit, lze jednoduše vyčistit houbičkou s vodou (lze i s mýdlem). Prát v pračce lze, ale doporučují raději na jemné ruční praní na 30 stupňů, kvůli výstuze, aby se nezničila. Ke kabelce je možné ušít i batoh vhodný do města / na výlety ve stejném dekoru na přání nebo menší taštičku do ruky na krabičku s obědem do práce.

Střih zakoupený podle Báry Mikuláškové.