Tašky crossbody do města, do práce, na výlet,….

Tašky šiju z kočárkoviny a bavlněného plátna (vnitřek) nebo jen z bavlnených pláten (vnější silnější typu potahových látek) v různých barevných kombinacích dle aktuálních zásob a Vašeho přání. Všechny tašky i batohy jsou vyztužené ronofixem nebo ronolínem, aby držely tvar.

Já sama mám ráda hodně kapsiček a kapes, někdo to rád nemá, proto se na všem předem domluvíme, jakou máte Vy sami představu. Předem se domluvíme na finálním vzhledu z aktuálně dostupných barevných variant kočárkoviny, bavlny a popruhů na uši. Většinou dovnitř našívám i popruh s karabinou na klíče.

Nikdy nešiju stejné varianty, proto budete mít jedinečný originál, který na nikom neuvidíte, pokud tedy nebudete sami chtít ušít více stejných kusů třeba pro děti nebo pro sebe a kamarádku apod.

Potrpím si na detaily, proto obšívám ozdobnými stehy i kapsičky uvnitř tašek

Tato horní varianta je trochu luxusnější díky drahým duhovým kovovým komponentům, ale musela jsem si je dopřát 🙂

Taška z kočárkoviny nebo bavlněného pevného ddekorativního plátna s panelem vepředu, který tvoří zároveň i prostornou kapsu, uvnitř s menšími kapsami na drobné věci a větší kapsou na knihu / tablet a případně i střední kapsou vzadu na zip či magnet.

Taška se zapínáním na zip, ostatní může být jako předchozí verze (kapsa vně s obrázkem a celá v jedné barvě,…), uvnitř kapsičky na zip nebo otevřené, na zadní straně kapsa na zip nebo jen tak otevřená,… ucho přes rameno s nastavitelnou délkou.