Nevím jak Vy, ale já s sebou pořád všude tahám spoustu věcí … peněženka, deštník, diář, klíče, mobil, pití, kapesníky, tužka, nějaké hygienické potřeby, pilník na nehty, bonbony, … a k tomu na celý den do práce / na výlet si nesu i jídlo a pití. No a často se mi stane, že cestou domů bych ještě potřebovala udělat menší nákup. S malou kabelkou to prostě jde blbě, musíte si kupovat další tašku, která se protrhne a kromě vyhozených peněz je to další odpad do domu, znovu si ji asi do kabelky na příště nesložíte. No, tak proč nemít rovnou hezkou a velkou kabelku, která je zároveň i hezkou stylovou taškou, kam se tohle vše vejde?

Tašky šiju vyztužené a z kvalitní materiálů, mám ráda detaily, proto si ráda pohraju i s kombinací látek různých barev a vzorů. Zapínání na magnet / tkaničku / knoflík a gumičku, prostě tak, jak se Vám to bude líbit. Uši jsou delší, aby se taška nosila přes rameno, lze našt i kratší uši do ruky a zároveň i delší popruh na rameno, pokud si budete přát.

Přání a dotazy pište na e-mail: info@sitipevnouniti.cz nebo přes facebook na messenger (ten je rychlejší, odpovídám většinou ihned).