Jsem milovnice psů, koček a všeho chlupatého, opeřeného, čtyřnohého, dvounohého, šestinohého,…. no prostě všech zvířat. Tiskárnu na peníze nemám, nafukovací byt taky ne a zachránit všechna zvířata, kterým jiný člověk ublížil fyzicky i psychicky, sama nedovedu. Snažím se tedy pomáhat alespoň pravidelným příspěvkem na transparentní účet konkrétního spolku, který pomáhá zraněným a nemocným kočičkám z ulice či „slabších lidí“ nejen v Litoměřicích a okolí, účastním se různých aukcí, ze kterých jde výtěžek nejen na kočičky tohoto spolku, ale tak nějak křížem krážem po celé naší republice, co mi zrovna do cesty přijde. Občas dražíme s manželem třeba malované kamínky na facebooku, které si nechám jako těžítko při šití na látky a střihy. Manžel sám dokonce aktivně maluje kamínky a draží je ve facebookových skupinkách s účelem výtěžku pro spolky starající se o bezprizorní a nemocná zvířata a často tak vydělá pár stovek, jednou dokonce i téměř 2 tísíce za jeden kamínek. Peníze se posílají rovnou ze strany dražitele na účet spolku, aby to bylo čisté, přes nás to vůbec nejde, my pak kamínek pošleme rovnou dražiteli přes zásilkovnu. Celkem jsme takto už vydělali nemalou částku kočičkám ve Spolku na ochranu zvířat v Litoměřicích, už to jde do tisíců a to je krásné, na ulici to jen tak nenajdou.

Ráda bych k tomu přidala ještě drobné šití, tak jsem se rozhodla šít dekorativní kočičky a mazlící polštářky se šantou kočičí nebo kozlíkem s výšivkou, ze kterých výtěžek poputuje opět na kočičky a pejsky. Minimální cena je 333 Kč, kdo dá více, budu jedině ráda, je to opravdu vše jen na kočičky (já do toho dávám svůj čas, ne levně zakoupený materiál, opotřebím stroj, vyplácám elektřinu, zlámu občas i jehly a ničím si svá bolavá záda … vy pak dáte ten zbytek).

Abyste kočičku nebo mazlící polštářky s vyšitým jménem získali, musíte se se mnou nejprve dohodnout, že chcete poslat příspěvek na kočičky, odsouhlasit si se mnou, že je v mých kapacitách Vám kočičku nebo polštářky ušít, jelikož to šiju po práci po večerech, a ne vždy jsem tedy schopná ušít něco do druhého dne 🙂 Na polštářky Vám vyšiju jméno Vaší kočičky, naplním dutým vláknem a šantou kočičí nebo kozlíkem lékařským, podle toho, co Vaše kočička má ráda. Jakmile se dohodneme, zašlete částku na transparentní účet spolku: 2001169405/2010 a do poznámky uvedete: „dar od sitipevnouniti.cz“.

QR kód transparentního účtu spolku

Takže kdo byste rád přispěl a měl doma památku ve formě hezké kočičky (velikost těla je cca 30 cm nebo cca 18 cm na výšku bez ocásku) nebo relaxační hračku pro Vaší kočičku, dejte vědět. Já sama preferuji tento spolek: Spolek na ochranu zvířat Litoměřicko, odkaz přímo na spolek je zde: https://www.spolekprozvirata.cz/, protože znám jejich práci od začátku založení.

Pokud si z nějakého důvodu vyberete jiný spolek, který se mi bude líbit, a pošlete na transparentní účet příspěvek alespoň 333 Kč – v poznámce „dar od sitipevnouniti.cz„, zaplatíte si poštovné / zásilkovnu na můj účet, ráda ušiju kočičku či polštářek i pro jiný spolek. Podmínkou je příspěvek minimálně 333 Kč přímo na transparentní účet daného spolku plus poštovné / zásilkovné a domluva předem se mnou, abych si o spolku nejprve něco zjistila a odsouhlasila Vám svou přízeň. Pokud nechcete posílat peníze na můj účet, stačí si zaplatit zásilkovnu a poslat mi jen platné heslo k odeslání.

Pište na: info@sitipevnouniti.cz nebo přes messenger na facebooku, najdete mě zde: https://www.facebook.com/sitipevnouniti/

https://www.facebook.com/ByVegdream.cz/

Kočička je šitá z bavlněného kvalitního plátna, plněná dutým vláknem používaným do polštářů, dek a dětských hraček. Barva a dekor dle aktuálních zásob nebo na přání.

Je zde možnost i vyšití jména nebo krátkého textu na tělo kočičky (musí se domluvit předem, vyšívám to před střiháním látky a šitím) za další příplatek 200 Kč.

Set mazlících polštářků se šantou kočičí a vyšitým jménem kočiček a dekorativní kočičky
Vyšitá jména kočiček mohou být jak na kočičkách, tak na mazlícím polštářku se šantou kočičí / kozlíkem lékařským či pelíšku apod.
Se šantou pro kočku Mícu
Děkujeme 🙂